Dudovi Hood Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dudovi Hood Forum

Yeeeaaaa...Dudovi Hood Forum za sve nas koji blejimo na plavom, u skolskom i na krovovima solitera!!!


You are not connected. Please login or register

Nesto o ovom nasem forumu

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Nesto o ovom nasem forumu Empty Nesto o ovom nasem forumu Fri Dec 12, 2008 2:24 am

LeZ!

LeZ!

Da napisem ja neku rech o ovom forumu...
Forum je besplatan pa nije idealan,ali za nase potrebe mislim da je dovoljan.Veoma sam zahvalan mileni koja mi je napravila sve ove lepe teme i topice.Ima bujnu mastu i dobro poznavanje drugih foruma Very Happy I kao sto kaze jezda extra dok su clanovi extra.Tako da ne morad bas svako da dodje na ovo.I pazite se oko razglasivanja u skoli...Ovo je internet i mislim da je pametno da se tema o profesorima izbrise zbog bezbednosti osnovava...Jare ce ovo sigurno naci.
Ima tu jos dosta da se radi na forumu,al necu da vam pricam o tim glupostima koje ne znam ni da prevedem.Mislim da je forum dovoljan za diskutovanje,pomoc,svadjanje a i za iskazivanje nekih osecanja.Pridrzavajte se pravila(koja niste ni procitali) i sve ce biti ok.

2Nesto o ovom nasem forumu Empty Re: Nesto o ovom nasem forumu Fri Dec 12, 2008 11:58 am

mica_94

mica_94

zile za tebe uvek tu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum