Dudovi Hood Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dudovi Hood Forum

Yeeeaaaa...Dudovi Hood Forum za sve nas koji blejimo na plavom, u skolskom i na krovovima solitera!!!


You are not connected. Please login or register

Prijateljstvo ........ ili nesto vise???

+3
tica
Jezda-Stefan
mica_94
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Prijateljstvo ........ ili nesto vise??? Empty Prijateljstvo ........ ili nesto vise??? Sun Dec 07, 2008 9:44 pm

mica_94

mica_94

pa....

Jezda-Stefan

Jezda-Stefan

cuo sam da se najvece ljubavi razviju iz prijateljstva...e sad koli
ko je to tacno ne znam...

mica_94

mica_94

ja kazem 100 posto istina!

tica

tica

Ali nije ni to nikako dobro.Mislim jeste ali sta posle?To dvoje sto su nekada bili najbolji prijatelji smuvaju se,i raskinu....I sta posle?Ni prijateljstvo ni veza!

mica_94

mica_94

pa ako su pravi prijatelji bili mogu da budu to i dalje!

Jezda-Stefan

Jezda-Stefan

upravo tako...

LeZ!

LeZ!

pa kako su pravi prijatelji ako su bili u vezi...

Jezda-Stefan

Jezda-Stefan

pa ostali su prijatelji i posle veze...

Ivana



Da li je moguce posle veze sa najboljim prijateljem ponasati se kao i pre i ostati najbolji prijatelj...??? tesko je vratiti se na staro kada je bilo nesto vise..u svakom slucaju sigurno je da nece biti ono sto je nekad bilo!!

mica_94

mica_94

PA AKO SU BILI PRAVI PRIJATELJI,ONDA TREBAJU I DA SE RASTANU KAO PRIJATELJI!
TAKO DA NE VIDIM TU PROBLEM...

Jezda-Stefan

Jezda-Stefan

ako su bili prijatelji to znaci da imaju razumevanje jedno za drugo tako da...

tica

tica

Ali pazi Milena,jel se secas sta je bilo sa Sasom?Vi niste bili najbolji prijatelji,ali ste pre toga ipak bili drugovi.....I aj,glup je primer,ali mozda to zvuci dobro,kao bili su extra prijatelji ranije,sto ne bi mogli i posle,ali uvek ce biti neke distance izmedju vas dvoje,posle veze,jer nije nikad isto posle...

mica_94

mica_94

tica wrote:Ali pazi Milena,jel se secas sta je bilo sa Sasom?Vi niste bili najbolji prijatelji,ali ste pre toga ipak bili drugovi.....I aj,glup je primer,ali mozda to zvuci dobro,kao bili su extra prijatelji ranije,sto ne bi mogli i posle,ali uvek ce biti neke distance izmedju vas dvoje,posle veze,jer nije nikad isto posle...


1. nikad nismo bili najbolji drugari
2. ko kaze da mi i sada nismo drugari???

a sto se tice kobija i mene ,to je druga stvar...
ali tu nije problem do mene vec do njega...ja sam se postavila
kao prijatelj......

Jezda-Stefan

Jezda-Stefan

sve ovo zavisi od toga kakvi su ljudi,jednostavno neki imaju nakon toga distancu a neki ne...mozda ako veza postane duboka pa dodje do burnog raskida,e to je vec zajebano.Tu bi vec najverovatnije postojala distanca...sve u svemu zavisi od prijatelja samih,tj kakvi su kao osobe,kako bi prihvatili sve to...........................................................
TO JE TO TEMA RESENA.Majstor sam nema sta... Very Happy

L@ki



Jezda-Stefan wrote:sve ovo zavisi od toga kakvi su ljudi,jednostavno neki imaju nakon toga distancu a neki ne...mozda ako veza postane duboka pa dodje do burnog raskida,e to je vec zajebano.Tu bi vec najverovatnije postojala distanca...sve u svemu zavisi od prijatelja samih,tj kakvi su kao osobe,kako bi prihvatili sve to...........................................................
TO JE TO TEMA RESENA.Majstor sam nema sta... Very Happy
ok aj mi sad reci kakve to veze ima sa ciglanom na ushcu ??!?

SweetMarina

SweetMarina

Ponekad ljudi posle veze mogu da se zblize i shvate da nisu jedno za drugo kao par vec kao prijatelji!!!(iz iskustva)Ali...normalno je da ce decko devojku ili obrnuto nekad gledati ne samo kao prijatelja,vec kao nesto vise...

LeZ!

LeZ!

evo sta ja mislim o ovom...Ja i moja najbolja drugarica smo naprimer na pustom ostrvu.Prijatelji smo ceo zivot.Ali covek jednostvano u sebi ima tu sexualnu pozudu da gleda osobe suprotnog pola osim ako nije homoseksualne opredeljenosti.Naravno da ce meni posle nedelju dana gledanja moja drugarica izazvati neko peckanje koje predstvalja sexualnu pozudu.Kad kazem sexualna pozuda ne mislim na sex vec i ljubljenje i mazenje.Tako je i ovde kao i u stvarnom svetu.Odlican primer smo Kaca Katanic i ja.Najdrugovi od petog razreda i sad se smuvali i posle nedelju dana sam shvatio da sa njom ne mogu nikako,ali bih opet bio drug sa njom

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Nesto o ovom nasem forumu

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum