Dudovi Hood Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dudovi Hood Forum

Yeeeaaaa...Dudovi Hood Forum za sve nas koji blejimo na plavom, u skolskom i na krovovima solitera!!!


You are not connected. Please login or register

Spisak narodnjaka za zuraju:

+3
SweetMarina
Jezda-Stefan
LeZ!
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Spisak narodnjaka za zuraju: Empty Spisak narodnjaka za zuraju: Thu Dec 18, 2008 6:58 pm

LeZ!

LeZ!

Spisak narodnjaka za zuraju:
1.Aco Pejovic-Litar Krvi
2.Aco Pejovic-Neverna
3.Aco Pejovic-Ne zovite je
4.Alegro Band-Kao da nema me
5.Ana Nikolic-Devojka od cokolade
6.Boban Rajovic-Pomozite mi drugovi
7,Boban Rajovic-Usne boje vina
8.Bojan Tomovic I Jovana Pajic-Jugic
9.Dado Polumenta-Espreso
10.Dara-Dodirni me
11.Dara-Pali mali
12.Dara-Zidovi
13.Dejan Matic-Nije to bilo to
14.Deni Bonestaj-Volim te na kvadrat
15,Djani-Balkanac
16.Djani-Sve mi tvoje nedostaje
17,Dona Ares-Aritmija
18.Dusan Svilar-Iznad proseka
19.Dzej-Radjaj sinove
20.Dzenan-Nikome ni rec
21.Dzenan-Pali me tvoje tjelo
22.Ena Popov-Naivna
23.Goran Bregovic-Kalasnjikov
24.In vivo-tu tu tu
25.Jovan Perisic-Moje najmilije
26.Kaya-Lepa a sama
27.Sedam dana
28.Lepa brena-Udji slobodno
29.Lepa brana-Mace moje
30.Maja Marijana-Zena zmija
31.Milan Stankovic-jos uvek
32.Sandra-Afrika
33.Sasa Matic-Poklonite mi nju za rodjendan
34.Seka Aleksic-Aspirin
35.Seka Aleksic-Impulsi
36,Seka Aleksic-Kraljice
37.Severina-gas gas
38.Sladjana Delibasic-Sedmi sprat
39,Slavica Cukteras-Eskluziva
40.Godina nova{ovo da ludujemo posle ponoci}
41.Stoja-Do gole koze
42.Tina Ivanovic-Bambus
43.Vanja Zelenski I Goga-Sve ti dao
44.Votka I Dzin
45.Zana-Dodirni mi Kolena
46.Zana-Mladicu moj
47.Zeljko Sasic-Da je bilo srece
48.Zeljko Sasic-Crna zeno
49.Jutro je{za kraj}
I ako se slazes neke rock pesme ako ponestane narodnjaka
50,Ne spavaj mala moja
51,Ne zovi mama doktora
52.Napile se ulice
53.Neko te ima nocas
54.Ludo Luda
55.Spisak razloga

Napisite neki narodnjak a ga ja nisam napisao svi vi koji idete u Undeground.Takodje moram da apelujem na vas da skupite pare i da nam date do srede.Po mogustvu vise vas neka skupi i da pare cepi ili meni.Npr. svi vi iz dudova{kaca,marija,milena,tijana,marina,babicka i nina)

2Spisak narodnjaka za zuraju: Empty Re: Spisak narodnjaka za zuraju: Thu Dec 18, 2008 10:13 pm

Jezda-Stefan

Jezda-Stefan

,Ne spavaj mala moja
51,Ne zovi mama doktora
52.Napile se ulice
53.Neko te ima nocas
54.Ludo Luda
55.Spisak razloga
OVO NISU NARODNJACI...

3Spisak narodnjaka za zuraju: Empty Re: Spisak narodnjaka za zuraju: Fri Dec 19, 2008 11:06 am

LeZ!

LeZ!

jezdo a zasto nisi procitao ceo post pogledaj sta pise iznad tih pesama pa onda postuj

4Spisak narodnjaka za zuraju: Empty Re: Spisak narodnjaka za zuraju: Fri Dec 19, 2008 3:37 pm

SweetMarina

SweetMarina

Extra si odabrao muziku!!!Dolazim i ja u underground i nadam se da ce nam biti sooper!Ako se budem jos neke pesme setila napisacu ti!!!

5Spisak narodnjaka za zuraju: Empty Re: Spisak narodnjaka za zuraju: Sat Dec 20, 2008 7:36 pm

LeZ!

LeZ!

tnx...Bice i house-a do pola 12 ili do 00.A posle,otkidanje...

6Spisak narodnjaka za zuraju: Empty Re: Spisak narodnjaka za zuraju: Sun Dec 21, 2008 5:48 am

L@ki



aj ako mozes stavi spisak housa Very Happy

7Spisak narodnjaka za zuraju: Empty Re: Spisak narodnjaka za zuraju: Sun Dec 21, 2008 6:07 pm

LeZ!

LeZ!

ima house...to sam sredio.Nego sam ovde smao narodnjake stavio,brate nisam ja debil da pustam narodnjake 5 sati bezi bre

8Spisak narodnjaka za zuraju: Empty Re: Spisak narodnjaka za zuraju: Sun Dec 21, 2008 11:36 pm

tica

tica

E stavite od Brene nove pesme(ako vec ima na spisku ja se izvinjavam),od Sase Matica-Ne znam ja da muski poginem,Mina i Igor-Grudi od betona,Kaya i Tasa-Hajmo sada,Bojan Rajovic-Bata,Ana Kokic-Odjednom,Zeljko Samardzic-Zivi bili pa videli,OK band-Moja rano,Ogi Radivojevic-Cico,stavite neke trubace,da bude veselo,stavi neke pesme od Luisa,od Cece,Ace Lukasa...........sta jos............?Aj ako se setim javljam......(Zile,alal ti vera za pesmu od Zeljka Sasica-Crna zeno)........ Very Happy

9Spisak narodnjaka za zuraju: Empty Re: Spisak narodnjaka za zuraju: Mon Dec 22, 2008 9:26 pm

LeZ!

LeZ!

au ticu svaka tebi cast.Videcu da ubacim luisa i ostale ako najdem.A trubaci idu svakako samo da se odlucim za neke,al stavio sam kalasnjkov i mesecinu

10Spisak narodnjaka za zuraju: Empty Re: Spisak narodnjaka za zuraju: Mon Dec 22, 2008 9:30 pm

tica

tica

Dobro,to se racuna.....E a da dovedemo prave trubace...?HEHEHEHEHHE....Salim se...Nemamo mi te pare..... Crying or Very sad

11Spisak narodnjaka za zuraju: Empty Re: Spisak narodnjaka za zuraju: Tue Dec 23, 2008 2:24 am

LeZ!

LeZ!

e tico ubacicu sve ovo osim ovog piromana tj ovu pesmu njegovu.Bravo za ovog sasu matica,nisam znao da je to ta pesma.Jel mozes da mi kazes koje stvarcice da ubacim od cece i ubacicu

12Spisak narodnjaka za zuraju: Empty Re: Spisak narodnjaka za zuraju: Tue Dec 23, 2008 11:55 pm

mica_94

mica_94

sta bih dala da budem tamo:)))

13Spisak narodnjaka za zuraju: Empty Re: Spisak narodnjaka za zuraju: Wed Dec 24, 2008 12:25 am

tica

tica

Ubaci neke najnovije pesme,kao npr.:Pazi s kime spavas(mada to i nije nova),e i one sa novog albuma i neke bas brze da moze uz njih da se igra,ne mogu sad da se setim kako se zovu,stao mozak.....E jel imas house muzike dovoljno?Posto ja imam toliko house muzike i to one bas do jaja sto pustaju na brodu i u rolexu,pa ako zatreba ti samo kazi..........

14Spisak narodnjaka za zuraju: Empty Re: Spisak narodnjaka za zuraju: Fri Dec 26, 2008 2:57 pm

SweetMarina

SweetMarina

Zile, gledala sam neke moje playliste i nasla sam pesme koje nisi ti tu stavio,a mislim da ih vecina zna i da bi volela da ih cuje,pa evo ih:
Aca Lukas-Upali svetlo
Aca Lukas-By pass
Bane Moicevic-Prvi ruz(ovo nije neophodno)!!!
Dajana Penezic-Adrenalin
Dzenan-Zagrli me ti(ovo obavezno)!!!
Ivan Gavrilovic-200 na sat
Jelena Karleusa-Ko ti to baje
Jelena Karleusa-Mani se
Mina Kostic-Puce istina
Sve od ovoga sto ne budes mogao da nadjes javi mi se dacu ti ja!!!Jel su ok ove pesme?

15Spisak narodnjaka za zuraju: Empty Re: Spisak narodnjaka za zuraju: Fri Dec 26, 2008 6:14 pm

LeZ!

LeZ!

SweetMarina wrote:Zile, gledala sam neke moje playliste i nasla sam pesme koje nisi ti tu stavio,a mislim da ih vecina zna i da bi volela da ih cuje,pa evo ih:
Aca Lukas-Upali svetlo
Aca Lukas-By pass
Bane Moicevic-Prvi ruz(ovo nije neophodno)!!!
Dajana Penezic-Adrenalin
Dzenan-Zagrli me ti(ovo obavezno)!!!
Ivan Gavrilovic-200 na sat
Jelena Karleusa-Ko ti to baje
Jelena Karleusa-Mani se
Mina Kostic-Puce istina
Sve od ovoga sto ne budes mogao da nadjes javi mi se dacu ti ja!!!Jel su ok ove pesme?

Nemoj ovog novog lukasa ne mogu da ga podnesem.Andrenalin i zagrli me ti ima na spisku.200 na sat cu da ubacim i karleusu.

Tijana ubacio sam od cece:Idealno losa,Grome moj,Pile,Koza pamti i nisam hteo ono Manta,Manta,mrzim pesmu

16Spisak narodnjaka za zuraju: Empty Re: Spisak narodnjaka za zuraju: Sat Dec 27, 2008 3:25 pm

tica

tica

Super.Ni ja nesto ne volim tu pesmu........

17Spisak narodnjaka za zuraju: Empty Re: Spisak narodnjaka za zuraju: Sat Dec 27, 2008 6:55 pm

tica

tica

E Zile ima jedna nova Dzenanova pesma,zove se Kad ostave te svi.....Do jaja je...Skini sa neta pa cuj.....

18Spisak narodnjaka za zuraju: Empty Re: Spisak narodnjaka za zuraju: Sun Dec 28, 2008 7:22 pm

SweetMarina

SweetMarina

E sad sam se setila...Jel moze Natasa Bekvalac-300 stepeni???

19Spisak narodnjaka za zuraju: Empty ,, Mon Dec 29, 2008 12:11 am

Marija93

Marija93

Dobra je i ona pesma od Lepe Brene Kuca lazi...

20Spisak narodnjaka za zuraju: Empty Re: Spisak narodnjaka za zuraju: Sat Nov 06, 2010 11:54 pm

Caki


Guest

Braco Srbi pomagajte!
Sinoc dok smo se vracali iz Smedereva za Bg, culi smo neku pesmu na radiju i svi smo poludeli,ali nemamo pojma kako se zove ni ko peva. Pesma je u narodnom, izvornom fazonu, a stihovi idu nesto - Dok je stara majka ziva bila, kuca nam je srecna bila... i u cvetu ruzmarina ona nam je ostavila... Ovo je sve sto sam zapamtio,a to je deo refrena. Ko god ima neke asocijacije ili zna ime pevacice, ili naziv pesme nek ostavi nesto.
pozz svima Smile

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum