Dudovi Hood Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dudovi Hood Forum

Yeeeaaaa...Dudovi Hood Forum za sve nas koji blejimo na plavom, u skolskom i na krovovima solitera!!!


You are not connected. Please login or register

Najtuzniji stihovi.......

+2
Jezda-Stefan
mica_94
6 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1Najtuzniji stihovi....... Empty Najtuzniji stihovi....... Sun Dec 07, 2008 9:46 pm

mica_94

mica_94

ovde napisite sve zanimljive porukice!!!

2Najtuzniji stihovi....... Empty Re: Najtuzniji stihovi....... Fri Dec 12, 2008 1:25 am

Jezda-Stefan

Jezda-Stefan

"Jedne Noci" Isao sam ulicom jedne zimske noci, stigao do ugla i rekoh da vise necu moci. Seo sam na zemlju i pogledah desno, oci su mi stale, dvoje se ljubi besno. Ne, ne zelim da ih vidim, jer srce mi se cepa, zar je moja bivsa devojka sada toliko lepa?!

3Najtuzniji stihovi....... Empty Re: Najtuzniji stihovi....... Fri Dec 12, 2008 12:07 pm

mica_94

mica_94

Necu gledati u proshlost, jer ona zna da boli,
nisam sigurna 100% al'me mozda neko woli,
nebo zna kad upletem se u mreze,
kad je teshko, mnogo teze,
kad iz oka suze beze.....

4Najtuzniji stihovi....... Empty Re: Najtuzniji stihovi....... Fri Dec 12, 2008 12:08 pm

mica_94

mica_94

Veceras ce i nebo za nama da place, veceras cu zadnji put plakati zbog tebe, dok tvoju sliku budem gledala veceras cu zadnj put voleti ja dok se tebe budem secala veceras i nikada vise ja necu plakati zbog tebe. Veceras cu ubiti sva osecanja
koja drzim u sebi. Od sutra si za mene stranac kojeg nikad nisam
volela, od sutra si za mene prosjak kome se daje milostinja.
Za mene si bio sav moj svet koji si srusio ove noci...

5Najtuzniji stihovi....... Empty Re: Najtuzniji stihovi....... Fri Dec 12, 2008 12:10 pm

mica_94

mica_94

Tesko je biti kraj tebe i ne disati isti zrak.
Tesko je gledati oci nevere i znati da bolje ne moze...
Tesko je ostati svoj, dok u tebi sve zatoceno vristi, a najteze je ovako placati prvi greh i duboko u srcu nadati se zauvek..

6Najtuzniji stihovi....... Empty Re: Najtuzniji stihovi....... Fri Dec 12, 2008 12:11 pm

mica_94

mica_94

Tako je tesko kad si dusa na shvacena,kad volis,a ljubav ti nije uzvracena! Kada od snova tvojih ostanu samo zgarista,i kad ti neko znaci sve a ti njemu nista!!!

7Najtuzniji stihovi....... Empty Re: Najtuzniji stihovi....... Fri Dec 12, 2008 12:11 pm

mica_94

mica_94

Kad bol nadjaca svaki delic tvoje nade,i kad mrak od svetlosti bude jaci, ne veruj u to da sreca stade, znaj da ti nekome mnogo znacis!!!

8Najtuzniji stihovi....... Empty Re: Najtuzniji stihovi....... Fri Dec 12, 2008 12:12 pm

mica_94

mica_94

Tuzno je vece,nek nocas kisa pada.Da li znas kako tuga u meni vlada? Da li znas kako samoca boli? Daleko si od mene, ali te moje srce ipak voli!

9Najtuzniji stihovi....... Empty Re: Najtuzniji stihovi....... Fri Dec 12, 2008 12:12 pm

mica_94

mica_94

jebes ziwot kad dusa pati, kad cowek coweka ne moze da shwati...jebes ziwot kad ti dusa wene..i kad ziwis od jebene uspomene...

10Najtuzniji stihovi....... Empty Re: Najtuzniji stihovi....... Fri Dec 12, 2008 10:59 pm

Ivana



Mozda ces jednom shvatiti zasto sam tiho plakala bez reci....
zasto sam ti oduvek zelela srecu,i ono sto sam ti rekla,i ono sto ti nisam smela reci...
mozda ces jednom u mojim ocima prepoznati iskrenu bol i tugu i shvatiti da je to zato jer ti volis drugu.......

11Najtuzniji stihovi....... Empty Re: Najtuzniji stihovi....... Sun Dec 14, 2008 6:14 pm

tica

tica

Duboko veruj u ono sto zelis i zapamti:Izgubljeno je samo ono cega se odreknemo.U zivotu pozeli samo jedno,da ne izgubis voljeno i da ne volis izgubljeno.

12Najtuzniji stihovi....... Empty Re: Najtuzniji stihovi....... Sun Dec 14, 2008 6:18 pm

tica

tica

Ima trenutaka kada zelis,a zelja nije osvarena,kada volis,a ljubav nije uzvracena,kada places a suze ne mogu poteci,kada ono sto srce oseca,usne ne mogu reci.

13Najtuzniji stihovi....... Empty Re: Najtuzniji stihovi....... Sun Dec 14, 2008 6:20 pm

tica

tica

Ja bih umrla za to da te jos jednom zagrlim,da mi pomilujes kosu i da sve zaboravim.I da se dogodi cudo i sve ti oprostim,da sve bude kao nekad,da te jos jednom zavolim.

14Najtuzniji stihovi....... Empty Re: Najtuzniji stihovi....... Mon Dec 22, 2008 2:19 am

Jezda-Stefan

Jezda-Stefan

tica wrote:Ja bih umrla za to da te jos jednom zagrlim,da mi pomilujes kosu i da sve zaboravim.I da se dogodi cudo i sve ti oprostim,da sve bude kao nekad,da te jos jednom zavolim.
evo stizem XD

15Najtuzniji stihovi....... Empty Re: Najtuzniji stihovi....... Mon Dec 22, 2008 12:37 pm

mica_94

mica_94

Jezda-Stefan wrote:
tica wrote:Ja bih umrla za to da te jos jednom zagrlim,da mi pomilujes kosu i da sve zaboravim.I da se dogodi cudo i sve ti oprostim,da sve bude kao nekad,da te jos jednom zavolim.
evo stizem XD
stefane zato sam stavila temu muvanje:))

16Najtuzniji stihovi....... Empty Re: Najtuzniji stihovi....... Mon Dec 22, 2008 11:04 pm

Jezda-Stefan

Jezda-Stefan

ala ti je fora prdnem ti do bola...

17Najtuzniji stihovi....... Empty Re: Najtuzniji stihovi....... Tue Dec 23, 2008 2:08 pm

SweetMarina

SweetMarina

Oprosti, kriva sam što sam samo tebe volela,
što me svaka kap samoće bolela,
što sam jutra budnih očiju čekala,
što sam tvoje ime svake noći dozivala.

Oprosti, kriva sam što druge nisam htela,
znam da tebe voleti nisam smela,
oprosti što oblacima ime po nebu ti pišem,
oprosti mi što još uvek samo za tebe dišem.

Oprosti što osmeh više nemam lažni,
što su mi zbog tebe obrazi vlažni,
oprosti što dane sve u crno bojim,
oprosti što bez tebe ni ja ne postojim...

18Najtuzniji stihovi....... Empty Re: Najtuzniji stihovi....... Mon Dec 29, 2008 9:07 pm

Ivana



Ako umre ljubav umiru i snovi,ni camac bez vode ne moze da plovi,kao nebo bez sunca,kao mesec bez noci,NI JA BEZ TEBE NECU MOCI!!!

19Najtuzniji stihovi....... Empty Re: Najtuzniji stihovi....... Mon Dec 29, 2008 9:11 pm

Ivana



U meni je suvise ponosa da bih te molila,
previse ljubavi da bih te mrzela,
malo koraka da bih za tobom krenula,
ali mnogo uspomena da bih te zaboravila!!!

20Najtuzniji stihovi....... Empty Re: Najtuzniji stihovi....... Mon Dec 29, 2008 9:40 pm

SweetMarina

SweetMarina

Nikada neces naci oci kao moje,
Ni jedne ne citaju tako dobro twoje,
Ni jedne ne umeju da ti osmeh ukradu,
I kada srce gubi poslednju nadu...

Nikada neces naci ruke kao moje,
Ni jedne nece tako sawrseno stajati uz twoje,
Ni jedne nece znati koliko cwrsto se steze,
Kada dolazi jutro i poslednji minuti beze...

Nikada neces naci usne koje ljube,
I onda kad znaju da swe ostalo gube,
Usne koje gore i kada drhte od zime,
Usne koje peku kad izgovore tvoje ime...

Nikada neces naci srce ludje,
Jer u swakom nacices tragowe tudje,
Swako ce traziti ljubaw a nece woleti,
Ni jedno kao moje zbog tebe nece boleti...

Nikada neces naci neku koja zna,
Swe twoje tajne kao ja,
Neku koja znace sta pijes i kako,
To sam ipak JA,to ne moze swako...!!!

21Najtuzniji stihovi....... Empty Re: Najtuzniji stihovi....... Tue Oct 19, 2010 9:46 am

amanda


Guest

a sada znam da sam voljela samo tebe
i znam da samo varam sebe
dok se skrivas od sjena svojih
pobjeci cu ja od uspomena mojih
i kad me ne bude
sjeti se
da sam te voljela
i za nasu ljubav
umrla ......sad smislila ovo....

22Najtuzniji stihovi....... Empty Re: Najtuzniji stihovi....... Tue Oct 19, 2010 9:49 am

minka


Guest

ako umrem ne placi
sredi se
i budi fin
sjeti se trenutaka kako
nam je bilo
i nikad me ne
zaboravi
molim te milo.........strofa iz moje pjesme Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

23Najtuzniji stihovi....... Empty marija Mon Nov 01, 2010 3:47 pm

marija


Guest

Da mnogo sam te voljela to nisi ni znao
Tvoj rob sam postala kad si mi prvi
Poljubac dao zelim da te sreca prati
Da ti sunce vjecno sja al te niko
Voljet nece kao sta sam te voljela ja!!!

24Najtuzniji stihovi....... Empty marija Mon Nov 01, 2010 3:48 pm

M@Ry@ <3


Guest

Na nasem rastanku, dragi moj, plakala sam gorke suze.
Na nasem rastanku, dragi moj, svijet mi je se srusio.
Na nasem rastanku, dragi moj, izgubljena sam bila.
Na nasem rastanku, dragi moj, jos uvijek sam te voljela.
Nisam znala, da drugu ti si volio.
Nisam znala, da si ti zbog nje gorke suze plakako.
Nisam znala, dragi moj, da ti nju volis kao ja tebe.
Nisam znala, da zbog nje mene ces napustiti.
Nisi znao koliko sam te voljela, ali znaj da sam i ja srece zasluzila.
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad ...

25Najtuzniji stihovi....... Empty marija Mon Nov 01, 2010 3:54 pm

M@Ry@ <3


Guest

[b][i][u][center] Sanjala sam ruzan san celu proslu noc kako ruke pruzas mi i zowes upomoc kako mi te odwode neki ljudi zli...kako je svuda mrak i put se ne vidi...Tada sam se zarekla sa tobom hocu ja u maglu gustu kao dim bicu ti zvezda wodilja... Swe dok smo zajedno bice lakse swe i niko nikad nece moci da mi te oduzweee...


WOIM TE MAI MOJ clown

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum