Dudovi Hood Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dudovi Hood Forum

Yeeeaaaa...Dudovi Hood Forum za sve nas koji blejimo na plavom, u skolskom i na krovovima solitera!!!


You are not connected. Please login or register

Zivot je lep

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Zivot je lep Empty Zivot je lep Mon Dec 08, 2008 2:38 pm

LeZ!

LeZ!

Ne znam da li ste gledali ovaj film.Italijanska komedija sa tragicnim zavrsetkom.Najlepsi film koji sam ikad gledao.Radnja filma se desava pocetkom deugog svetskog rata.U pitanju je jevrej koji se zaljubio u italijanku,i on je na razne nacine pokusao nju da osvoji i naravno uspeo je.Dobijaju i malog sina.Onda njega i sina odvode u logor,a majka iz ljubavi krece sa njima i ako nije trebala da ide zato sto je italijanka.I dok su u logoru otac objasnjava svom sinu da je sve to igra i da pobednik dobija pravi tenk.I na kraju filma oca ubijaju,a rat se zavrsava logor je prazan,mali je ostao sam u njemu i ispred njega se pojavljuje Americki tenk i onda ode sa vojnicima iz logora,pridruzi se ostalim jevrejima i nadje svoju majku.Cak je i moj cale plakao kad je gledao film...

2Zivot je lep Empty Re: Zivot je lep Wed Dec 10, 2008 2:20 am

tica

tica

Znam gledala sam film nekoliko puta,i svaki put sam plakala!Roberto Benini je CAR!!!

3Zivot je lep Empty Re: Zivot je lep Wed Dec 10, 2008 3:06 pm

LeZ!

LeZ!

extra film...Najjace mi kad se ja onom likusom i kao pomolimo se svetoj mariji da nam da kljuc za nasa srca i onda on vikne:Marija kljuc,a ona likusa sto stalno muzu baca kljuc sa prozora baci njemu kao...

4Zivot je lep Empty Re: Zivot je lep Thu Dec 11, 2008 12:58 pm

tica

tica

Da....A kad on sinu prica da je rat igra,a ne rat.....I pred kraj uvek placem.....Ustvari ja uz svaki film placem...Pa cak i kad se zavrsi spanska serija ja placem....Strasno! Very Happy

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum